Genel Sohbet Takıntılı Buharcılar

Renk takıntım var benim modla atomizerin renk uymazsa kullanamıyorum rahatsız oluyorum :D
Watt takıntımda var ama tek veya çift sayı olarak değil direk belli başlı sayılar kullanıyorum : 14.4 - 15.4-16.9-18.8-19.3 gibi :D

Görsel takıntısı:
İçim zevki, likit kapasitesi, boğaz vurumu üçlüsünü yakalasam bile, tipini beğenemediysem asla kullanamam.
Bknz: FEV ve GT2

Benim takıntılarım şu şekilde;

•Bir atomizeri beğendi isem ondan sadece bir tane olmak zorunda ve kozmetiği her zaman ilk günki gibi olmalı. (Kazara çizilirse satılıp yenisi alınır)

•Sıfır yanda ikinci el fark etmez bütün ürünlerim kutularıyla birlikte tam içerik olmalı, bir vidası bile kaybolsa hemen temin ederim.

•O gün kullanmayacağım mod ya da atomizerim asla sağda solda durmamalı, kullanılacağı ana kadar kutusunda beklemeli.

Tam 1 aydır kendi likitlerimi demliyorum..
20 ila 500 ml arasında değişen, toplamda 62 çeşit ve 4 litre likitim oldu.. Halen de övülen aroma görürsem alıyorum..
Elimde 4-5 litrelik aroma, 2,5 litre likit yapacak PG, VG ve Nikotin var.. 2 litre daha base aldım, şimdi de Nikotin kaşıntısı tuttu, Nikotin almam lazım..

Takıntı denemez ama bir atomizer ya da modu, efektif kullanasaya kadar debelenirim. Beğenip beğenmemem önemli değil ama o mod ya da ato çözüm üretecek muhakkak. Beğenmediysem sonuca ulaşır ulaşmak rafa koyarım :) . Beni yenen mod Rock Box, beni yenen ato da Le Zephyr. Raftan kıs kıs gülüyorlar hala. Çok pis ayar oluyorum bu ikisine.

Sıkılık ve sessizlik takıntım var bu iki seçenek tankta mevcut değilse isterse takla atsın isinamiyorum :)

Aralıklı sarım. Tel aralıkları aynı mesafede aralıklı olması lazım. En az 10 metre tel harcamışımdır bu yüzden.

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt