• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Fıstıklı Cheetos Aroması?

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar yine aklıma düştü berki benim gibi seven vardır. Diye bu öneriyi istiyorum
Fıstıklı Cheetos bu cipsin tadına bayılıyorum. Bunun likiti varmıdır.
Karışımla filan bu tada yakın bir tat alamazmıyız :D
Bilen gören bi el atı versin :)
Şimdiden teşekkür ederim
Bulamaz isekte maksat muhabbet olsun
67a68_Firindan_Fistikli_69_Gr.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Konuya bodozlama dalıyorum ama :D Sütlü bal olarak Aromania Milk and Honey tavsiye ederim çok başarılı bir reçetedir. Elimde olsaydı gönderirdim mutlaka :)
Bir de hazır bal konusu açılmışken konu dışı olacak ama, Ballı tütün arayanlara bir reçete vereyim. Bana da İda rda yı alırken gelmişti hediye likit olarak, bayıla bayıla içmiştim.
%2 FLV Curved Tobacco
%2 FLV Honeybee
Efenim bunları ayrı ayrı 3-4 hafta demleyip %90 Curved Tobacco ve %10 Honeybee olarak karıştırın. (9 ml CT + 1ml HB gibi)(honeybee aroması çok güçlü olsa gerek. bana gelen 90/10 karışımda bile balı çok net hissettim dikkatli kullanmak gerek)
çok güzel ballı tütünlü bir likit oluyor. Notlarıma unutmayayım diye yazmıştım ordan paylaşayım dedim. Honeybee aroması ile demlediğiniz likiti yine %5-10 gibi diğer tütünlü likitlerinize katıp ufak denemeler yapabilirsiniz.
Fıstıklı tütün olarak da Aroma Vadisinin New Pistachio RY4 diye mixi var. Fena değildir o da. RY4 tabanlı likit severseniz bunu da seversiniz diye düşünüyorum. Demlerseniz 1 aydan önce açmayın bence. İlk ay sadece krema ve ry4 tadı geliyor. Sonradan fıstık güzellik katıyor.
Ne karışık yazmışım arkadaş.

Tuzlu bi tat olmaz mi o ya:) vg’nin kendisi bile seker gibi zor yakalnir o tarz bir tat.
Ama fistik badem muz vs tarzi mixler icin ben fivepawns grandmaster ve castlelong ikilisi icerim

• Beğendim
Tepkiler: CmZ
Aslında aromavadisinin reçetesi şu galiba aroma vadisinde oran yazmıyor ama ben paylaşayım
05887F80-F207-4F4A-89A9-29AF9A04ACEB.jpeg
Ben brown sugar yerine sugar cokir koymayı düşünüyorum siparişte verdim aromaları ilk başta koymicam ama demlendikten sonra eklemeyi düşünüyorum 2-3 ml nbase ekleyip onuda ayrı demlicem ve ihtiyaç halinde eklemeyi düşünüyorum

e recipes sitesinde Milk and honey
Reçete olarak bu verilmiş. Demlesek nasıl olur acaba.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

8.ML

3.ML

1.50 ML

2.ML

2.ML

Milk and honey ama reçete de bal göremedim. ????

1,900Konular
128,359Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt