• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Fıstıklı Cheetos Aroması?

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar yine aklıma düştü berki benim gibi seven vardır. Diye bu öneriyi istiyorum
Fıstıklı Cheetos bu cipsin tadına bayılıyorum. Bunun likiti varmıdır.
Karışımla filan bu tada yakın bir tat alamazmıyız :D
Bilen gören bi el atı versin :)
Şimdiden teşekkür ederim
Bulamaz isekte maksat muhabbet olsun
67a68_Firindan_Fistikli_69_Gr.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

üstadım boşa nbase ziyan etmeyin ben sipariş verdim. Kendimi günah keçisi seçtim reçetede olup bende olmayan tek aroma brown sugar oda eksik olsun yerine sugar cokie koycam.
Güzel olur ise şayet abanın diye mesaj veririm saten 2 gün sonra ne olduğu ortaya çıkar

Şunuda belirtmekte fayda var coil killer oluçaktır %16 aroma oranı var

Ballı süt ile sugar cokie var ise bi 10ml nbase ile deneme yapabilirsiniz hayal dünyamda cicibebe olur gibi gelio ???????? %6 ballı süt %2-3sugar cokie

aromanın açıklamasında aynen şöyle yazıyor hocam ''Tarif Yazarının Notu(DIYorDIE): Biraz araştırmanın ardından sanırım gizli bileşeni buldum. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Pistachio ry4 tarifinin içine Sugar Cookie ekledim, sonuç mükemmel! Belki orjinal Charlies pistachio ry4 'ün aynısı olmadı ama gerçekten çok yakın. Hatta daha lezzetli! '' Aynen ELR deki reçeteye sugar cookie eklenmiş hali Aroma vadisinin reçeteside :)

Likit demleye demleye, Evde en az iki kilo likit oldu. Hala arayış içindeyim. Ben beyin içine düştüm böyle????

• Beğendim
Tepkiler: CmZ
Valla şuan bi böbürlenesim geldi kendi hayal gücüm ile brown sugar yerine sugar cokie koyayoö oda şekerli oda şekerli demiş idim bunu öğrendiğim iyi oldu ben sonradan ekliyecek idim direk basarım içine
Not: aroma siparişinden sonra fark ettim aromavadisindeki ürünü la dedim kendi kendime 10ml karışıml 15-20 liraya veriolar ben toplam aromaya 30-50 arası bir para yatırdım afedersiniz kendi kendime salak mısın nesin sen dedim

Estağfurullah salak ne demek :)

bu arada üstadım şöyle diyim size, sizin ELR den alıp paylaştığınız reçete esasında Charlie Noble-Pistachio RY4 mixinin reçetesi. Bizim konuştuğumuz New Pistachio ry4 reçetesinde ise sizin paylaştığınız reçeteye ek olarak Sugar cookie eklenmiş hali :) New olunca sugar cookie eklenmiş oluyor yani :D

Bu aroma işi çok hassas bence, oranları tuturmak zor. Kendi tarifim de sadece 1ml kullandığım dragon fruit yerine passion fruit kullanmıştım, bana göre tat çok değişti mesela. Sorun benim ağız tadımda mı bilemiyorum tabi. Kolay gelsin :giggle:

Pişmanlıktır ama yalan yok :D Yaklaşık 25-30 tane aromayı çöpe attım daha 2-3 ay önce. 3 sene oldu buharlıya başlayalı. İlk zamanlar mixler yoktu boyuna aroma alıyodum. Dolap temizliğinde baktım SKT geçmiş bir sürü aroma. Salladım çöpe napacan :D Aromaları ayrı ayrı almaktansa mix denemek daha mantıklı.

Bir de ben efterianla çok konuştum bu reçete işlerini. Eskiden yüzde olarak paylaşıyordu içerikleri ama artık paylaşmıyor. Reçeteleri kullanıp Evyap likit satan çok türedi diye artık saklı tutuyorum demişti. 30 ml diy kit yada 2ml tester alıp dene derim üstadım. 2ml tester 5 liraydı galiba. Şu aralar yılbaşı indirimi de olması lazım.

Aynen öyle olurda bu yaptıklarımı begenir isem şayet direk aromavadisinden diykit alır koyar nbasi keyfime bakarım..
Ahh ahh şöyle bulunduğum ilde 1-2 tane vape kullanan bulsam neler olucakta işte hayaller ????????
@Anton üstadım siz ne düşünüyorsunuz bu konuda suya düşmez umarım bizim bu hayaller

Kesinlikle üstadım beğendin mi yapıştır diy kiti. Tek tek aroma alıp riske girme derim. En son yazın başında aroma vadisinden heralde yaklaşık 15-20 tane tester söyledim, bir de 20ml şişeler söyledim nbase alırken ilkeden. Bütün testerları şişelere boşaltıp üstüne gerekli nbase boşaltıp karıştırıp attım dolaba. Tester tıpalı şeylerin etiketleri de demleme yaptığım şişelere yapıştırdım etiketle de uğraşmadım :D tek sıkıntı işte şırıngayla nbase çek şişeye doldur tıpa-kapak kapat salla :D o da olsun o kadar yahu :D

1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt