• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Fıstıklı Cheetos Aroması?

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar yine aklıma düştü berki benim gibi seven vardır. Diye bu öneriyi istiyorum
Fıstıklı Cheetos bu cipsin tadına bayılıyorum. Bunun likiti varmıdır.
Karışımla filan bu tada yakın bir tat alamazmıyız :D
Bilen gören bi el atı versin :)
Şimdiden teşekkür ederim
Bulamaz isekte maksat muhabbet olsun
67a68_Firindan_Fistikli_69_Gr.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
O kadar iyi anlatmışsınki bende iyi anladım. Çok teşekkür ediyorum abicim. Bu saatte bu güzel bilgileri verdiğin için. Aromania dan bende alışveriş yapıyorum. Ama sanırım boss reserve yi almamışım. Aromania nin girl with the dragon likitini ve elmalı tütününü çok beğenmiştim

Elmalı şeyleri ben bir türlü sevemedim ama 5ml alıp deneyeyim not aldım. Bir daha sipariş geçerken aromania dan boss'u mutlaka ekle sepete abi güzeldir. Kime tavsiye ettiysem beğendi. Bende castle long ve castle short aromalarını merak ediyordum alırken elmayı eklerim mutlaka :) Ne demek fikir verebildiysem ne mutlu bana :)

Bal ya da ballı bisküvi tadı FW Graham Cracker’dan geliyor olabilir. %4’ün üzerinde kullanıldığında ve bekleme süresi arttırılınca (zira jilet gibi tahriş etmişti boğazımı erken kullanımda) bu özelliği gösterme ihtimali var. Solo testlerin yanında bir şeyleri klonlanmak için (çok) yüksek oranlarda kullanmıştım. Çok kuvvetli, ve aksan olarak (%0.25-%1 arası) varlığını hissettiren bir aroma. İçeriğinde %0.08 oranında Acetoin bulunduğunu da ekleyeyim.

Yukarıdaki tarifte %8 kullanılmış, bu oranda neye dönüşür, nasıl bir tat verir bilemedim yalnız.

Hocam 2 gün uğraştırdı, ama sonuç çıktı. Tam olarak istediğimiz gibi değil, ama Buharevi sitesinden alıyormuş. Bir arkadaş link vermiş. Aynı ürün.

bilen varsa eklesin lütfen brand no 35 in eski boss reserve formulünü arıyorum bayıla bayıla içiyordum sonra 2 tane sipariş verdim içemedim formulü değiştirdiğini söyledi sonrasında diğer yerlerden aldım ama hala o tadı bulamadım

Son düzenleme:
bende de 35 şişe var 1aydır demleniyor toplam 1lt ve bunlara sıra gelmesi için elimde en az 1 aylık likit var likit değilde totelde e sigaraya başladığımdan beri 7 ayda 3500e yakın para harcamışım hesaplayınca moralim bozuldu e sigaradan soğudum kargoda bir de fev17 bekliyorum

Bunlar orjinal mi clonlama mı hocam
Orjinalini deneyip memnun olmadıklarım gözüme ilişti bir an
2-6-10
ee136a26a6ef4df6a9d32c998c9e57d4.jpg

Klon hocam. Aromavadisinin hazıe diy mix kitleri. Bakalım demlensinlerde. Sonuç ne olacak

Charlie noble ry4 orjinalini denemem lazım kendim
Yaptığım uyumlu olucak mı olmiyacak mı görmek için bir bakınayım bakalım. Hiç bir orjinal premiumdan zevk almamış olsamda :D

1,900Konular
128,349Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt