• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Fıstıklı Cheetos Aroması?

CmZ 

Doğrulanmış
Merhaba arkadaşlar yine aklıma düştü berki benim gibi seven vardır. Diye bu öneriyi istiyorum
Fıstıklı Cheetos bu cipsin tadına bayılıyorum. Bunun likiti varmıdır.
Karışımla filan bu tada yakın bir tat alamazmıyız :D
Bilen gören bi el atı versin :)
Şimdiden teşekkür ederim
Bulamaz isekte maksat muhabbet olsun
67a68_Firindan_Fistikli_69_Gr.jpg

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam başlığın içeriğini henüz okumadım. Sadece siteye her girişimde en tepede başlığı görüyorum ve canım fıstıklı Cheetos çekiyor. Veryansınım ondandı. Başlığı okursam kesin market ararım. O yüzden kaçıyorum. ????

Buharevi'nin meşhur ürünlerinden biri bebe bisküvisi aroması diye biliyorum hocam, denememiş ya da duymamışsanız eğer göz atın:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
@qersnc :). Benimde bir süredir denemeye niyetim var ama vaktim olmadı.

Teşekkürler hocam Duydum da daha deneme şansım olmadı. Çok beğeneni var evet, her seferinde buharevi sitesine giriyorum, tam alıcam, acaba bu aroma o aroma mı diyip vazgeçiyorum. Bi alamadım gitti kararsızlığım yüzünden????

Cici bebe değilde çok hafif çikolatalı, kurabiye tadında i love cookies vardı. Acayip bir aromadır. Kokla kokla bir hal olmuştum. Stokta yoktu ben sipariş geçerken. Varsa stokta onuda ekleyiver üstad seversin bence.

Konu fıstıklı cheetostan nerelere geldi yahu :D Allahtan konu sahibi anlayışlı :D

Tüh I love cookies stokta kalmamış. Birde aklımda glazed donuts vardı o da kalmamış.

Galiba i love cookies için inawera-biscuit yoktu elinde ondan stokta yoktu. demekki hala gelmedi eline :( Denk gelirsem stokta haber ederim

Glazed donut da güzeldir. tester deneyip sonra 60ml diy kit söylemişliğim var. orjinalini içmedim bişi diyemem ama başarılıdır. Gerçekten tarçınlı sade donut tadındaydı. DL de çok sevmiştim mtl galiba denemedim yalan olmasın hatırlamıyorum :)

Bu arada fıstıklı cheetos ta favori cipsimdir. Bir ara biftekliye takmıştım. Sonra markette biftekli olmayınca dur deneyeyim bari diyip fıstıklı alıp bir daha da biftekli almadım :D ahahah. Likitini yapsalar stoklardım heralde... Valla muhabbet oldu iyi de oldu :D

• Beğendim
Tepkiler: CmZ
Verdim siparişi
Liste şöyle
1. Yogi peanut butter banana
2.Grandmaster
3.Charlies Chalk dust Mustache milk
4.Capone
5.New pistachio
6.Boss Reserve
7.Milk and Honey
8.Castle Long
9.Black Honey Tabacco
10.Bobas Bounty
11.Black flag Fallen

Bir ara reçetelerimin birinde yakalamıştım bu tadı, o dönemde efkar ve black note klonlayacağım diye üzerine çok düşmedim ama hatırladığım kadarıyla
%3 İnawera Biscuit
%2 Sweet Cream
%1 brown sugar
yaklaşık bir tat verecektir hocam

5 tanesini denedim bu listeden.Boss reserve bana hitap etmedi pek tadlar çok karışıktı başka bir mixini daha çok sevmiştim. Grandmaster güzeldir ama klasik bir reçete daha doğrusu. Fıstık ezmesi baskındır ama muz da hissedilir güzelce. Black flag çikolatalı kahve. İçimi çok yumuşaktır fena değildir. Mtlde 9mg denememe rağmen yumuşaklığından boğaz vurumu pek alamamıştım. DLde daha başarılı bence :) Castle long orjinali ayrı bu reçete ayrıdır. Orjinalinde bourbon ön planda ve boğaz vurumuna katkısı büyüktür fakat bu reçetede bourbon geride kalıyor. Bourbon aromasını hissederek içmek isteyenler 10 gün sonar içmeye başlayabilirler. Demlemeden sonra ilk 10-15 gün sonra deneseydim ön planda olabilirdi fakat uzun demlemede geride kalmış. Tabiri caiz ise orjinalindeki keskinlik bu reçete yok diyebilirim. Hindistan cevizi ve kavrulmuş badem dengeli. Orjinaline göre daha tatlı ve şekerli. Brown sugar biraz daha ön planda ama çok değil. Rahatsız eden bir tatlılık yok. Orjinaline göre daha yumuşak bir içim sunuyor. İçeriğinde bulunan her tat dengeli bir şekilde hissediliyor. Orjinalini sevenlerin denemesi gereken bir aroma diyebilirim. %10 aroma yeterli. Aroma seven biri olarak bana yeterli geldi. %10 üstü rahatsız edebilir. Diğer platformda şöyle yazmışım abi :) Siparişler gelmeden likitler demlenmeden heyecan katayım istedim :D

Hay eline sağlık. Ne güzel anlatmışsın öyle. Şimdiden heycanlandım valla????
Castle long'da bourbon'un baskın olmamasına sevindim. bir kaç başka castle long denemiştim hepsinde bourbon çok baskındı. İçememiştim. Yani tadını seviyorum likitin ama bourbon baskın olunca belli bir süre sonra beni likkitten soğutuyor.. Boss reservenin o başka mixini de bir öğrensekte bizde alsak????
Bu güzel bilgiler için çok teşekkür ederim abicim. Sağol Varol.

1,900Konular
128,358Mesajlar
9,845Kullanıcılar
karogluSon Üye
Geri
Üst Alt