• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Penodat RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

nasıl olduğuna dair video isterseniz, ö.m. atin, el üzerinden video atayım.

SM-G960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Üst kapağı açarken camla birlikte üst kapağın altındaki metal kısmı da (çemberi) kavramak gerekiyor.
En başlarda ben de çıldırma noktasına geldiydim. Deneye yanıla bu çözüme ulaştım. İşe yarıyor. En inatçı hallerinde ise bu kez bez parçası, peçete, bazende tişörtümle destekliyorum.

Arkadaslar atonun altindaki pini temizlik yaparken sokmek gerekirmi icinde temizlenecek yerler varmi yoksa sokmeye hic gerek yok mu? Varsa foto alabilirim icine bakmak icin

Pin iletken kısım olduğu için bilahare temizlik yaparsanız iletkenlik açısından faydalı olur. Yaptığınız temizleme de kullandığınız malzeme asidik ise ( sirke gibi ) pini söküp çevresindeki contayı çıkarmanızda fayda var. Diğer türlü su ile temizlikte pek gerek yok.

Arkadaslar bi sorum daha olacak helis tank kullandigimda bogaz vurumunun artiigini hissediyorum sizdede oluyormu acaba. normal 5.5 ml olan tanki alttan dolum yaptigim icin daha kullanisli buluyorum ama helis de yapamiyorum alan cok daraliyor

Evet arkadaslar erinmeden pleksi tank ve helis tank arasindaki farki ayni ayarlarda denedim ve helis tank da %15 civari fazladan bogaz vurumu oldugunu gozlemledim mantiksiz geldi bana sebebi helis tankin 4 ml olmasi olabilirmi veya helis tank atomizeri daha sıkı hale getiriyor olabilirmi?

Valla şimdiye kadar ; Likitin, nikotinin, vg'nin, bacanın,driptibin, sıkılığın daha aklima gelmeyen bir çok şeyin bogaz vurumuna etkisini okudum. O nedenle camda kullanilan malzemenin bile etkisi olabilir doğrudur, o kadar çok etken var ki :)

Cihazin guncel hali de bu sekil gormeyenler icin

Ekli dosyalar

• IMG_20190621_171411.jpg
    IMG_20190621_171411.jpg
    24 KB · Görüldü: 33
Alip pisman oldugum ama satmaya kiyamadigim ato sirf ovguler yuzunden aldim bogaz vurumu ve aroma guzel ama kurulumu uzuyor bi kuruyorum hoc sikinti yok iki gun sonra hava kanalindan likit geliyor pamuğu dirsek yaptiriyorum vs ama yemiyor dilini cozemedim uzun zaman oldu acikcasi klon doggy ile daha mutluydum

1,896Konular
128,306Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt