• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Penodat RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Merhaba, atoyu yana yatirinca damla damla akmasi normal mi?

incelemelerdeki herseyi uyguluyorum ama hala cozemedim. 2 turlu oluyor. 1 atoyu yan cevirince damla damla akiyor.2 sarimi yaptiktan sonra likiti koyuyorum 10 nefes aldiktan sonra fokur fokur ses geliyor ve likit hava kanalina yuruyor. Nasil cozebilirim?

Atoyu iyice temizledikten sonra yarıkları pamukla iyi doldurun. Kürdan yardımıyla pamuğu mtl kitinden uzaklaştırın. Coili çok alçak kurmayın.

Ali den 5 li Melo camı satın aldım. Hem majörde ve hem de penodatta kullanıyorum. Camlar her iki atomizere de biraz bol geldi, onu da oring yerlerine çok az teflon sararak hallettim.

Pamuklamayı fazla yapınca akıtma sıkıntısı ortadan kalktı. at cebe git modunda şuan. Böyle devam ederse favori atom :)

Abiler kardesler bu penodata uyumlu cam var midir baska atolarin tanklarindan vs

Atomizer'e likit dolduramiyorum. Üst kapağı açmak isterken alt kısım çıkıyor. Tedarikçi arkadaşımız ile görüştüm. Hava kanalına alyan sokun sıkıştırarak açın dedi. Oda bazen açılıyor bazen de açılmıyor. Sizce ne yapmalıyım.

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt